Náramek Laskavost

Spojení Tygřího oka, Křišťálu a Růženínu propůjčuje náramku a tedy i svému nositeli schopnost s důvěrou se otevřít životu, lásce a všem krásným věcem, které přináší. Nezáleží na tom, kolikrát byl člověk raněn, vždy je důvod být znovu laskavým a vnímavým. Spojení minerálů přináší nositeli především sílu být laskavým nejprve k sobě samému. Přijmout se bezpodmínečně.

Tygří oko chrání proti negativním myšlenkám, potlačuje deprese, strachy a dodává sílu odhodlat se ke změnám a novým začátkům. Přitahuje bohatství a štěstí.

Křišťál je univerzální, nejúčinnější léčivý krystal. Přijímá energii, kterou očišťuje, zesiluje a harmonizuje. Povzbuzuje psychiku, jasnozřivost a dokáže zesílit účinky ostatních kamenů.

Růženín je kámen nesobecké lásky. Otevírá srdce a smysly všem krásným věcem, které nás obklopují. Prohlubuje naši vnímavost k umění, které probouzí naší fantazii, tvořivost a inspiraci. Růženín nás provází jako strážný anděl. Chrání nás před vším špatným a hrubým. Prohlubuje meditaci, otevírá naše srdce nadsmyslové lásce.

Velikost: cca 18cm, pokud si přejete jinou velikost napište rozměr prosím do poznámky k objednávce, náramek Vám na přání upravím.

Součástí je dárkové balení.

389,00 Kč