Kočičí kavárna

ZAVŘENO DO ODVOLÁNÍ

Vážení zákazníci a příznivci kočičí kavárny Čičik café ve Frenštátě pod Radhoštěm, přesouváme kavárnu do nových prostor a tak než vše nachystáme, nějakou chvíli to potrvá.

Děkujeme všem, kteří se za námi zastavili, donesli dobrůtky a hračky a hlavně strávili čas v kočičí společnosti. Jakmile bude vše nachystáno k otevření budeme dávat vědět ať už přes facebook Čičik café nebo na webu www.cicik-cafe.cz

Děkujeme za pochopení a budeme se na Vás opět těšit v novém.

Pozdravuje Čertík, Sindy, Megi, Ariška, Berry, Suzi, Oříšek, Mika, Kai, Bobík 🐾🐾🐾🐾🐾🐾🐾🐾🐾🐾

Čičik café je rodinná kočičí kavárna s trvalou přítomností koček.

To znamená, že si u nás můžete pochutnat na výborné kávě, čaji, dezertech a dalších dobrotách a při tom Vám budou dělat společnost naši čtyřnozí raubíři. Kočky se volně pohybují po kavárně.

Do nedávna jste nás našli ve Frenštátě pod Radhoštěm, kde jsme působili od prosince 2019. Nyní hledáme prostory nové.

Každá kočka, kterou u nás potkáte má svůj životní příběh, některé jsou z útulků, některé zachráněné přímo z ulice, jiné adoptované a všechny u nás našly svůj trvalý domov. Kočky jsou součástí naší rodiny proto prosíme o dodržování dále uvedených pravidel. Děkujeme.

Přijďte se za námi podívat, relaxovat, načerpat novou energii. Těšíme se na Vás.


Chcete nám pomoci? Přispět kočičkám na nezbytné výdaje jako je krmení, stelivo a veterinární péče? Můžete přispět na náš transparentní účet 235779020/0600 Děkujeme.