Náramek Ukotvení

Spojení Lávových kamenů a Turmalínu propůjčuje náramku a tedy i svému nositeli pocit propojení a sounáležitosti. Pomáhá najít pevnou půdu pod nohama, ukotvit se a stát si pevně za svými rozhodnutími. Láv ový kámen je ochranný kámen, navozuje pocit bezpečí, zvyšuje sebevědomí a prohlubuje spojení s přírodou. Je vhodným talismanem pro posílení odhodlání, při hledání změn v životě a k dosažení vytyčených cílů. Dodává vnitřní sílu, rozdmýchává vnitřní oheň a pomáhá být průbojnější. Turmalín slouží k odstranění blokád v organismu jak mentálních, tak i fyzických. Pomáhá při ochraně před vlivem geopatogenních zón, elektrosmogu. Pomáhá pro klidný spánek a harmonizuje prostor. Velikost: cca 18cm, pokud si přejete jinou velikost napište rozměr prosím do poznámky k objednávce, náramek Vám na přání upravím Součástí je dárkové balení.

389,00 Kč

Náramky JIN a JANG

Tak jako jin a jang, voda a oheň, světlo a tma jsou dva lidé tvořící pár součástí jednoho celku, nepůsobí proti sobě. Vzájemně se doplňují, co chybí jednomu, přebývá druhému. Vzájemně se od sebe učí a společně rostou. Tyto náramky z howlitu a černého turmalínu jsou připomínkou toho, že vše je propojeno a vytváří jeden harmonický celek. Howlit je symbolem harmonie a uvolnění, svému nositeli pomáhá najít klid a odpuštění. Má silné léčivé účinky, snižuje svalové napětí a pomáhá při shazování kil. Turmalín slouží k odstranění blokád v organismu jak mentálních, tak i fyzických. Pomáhá při ochraně před vlivem geopatogenních zón, elektrosmogu. Pomáhá pro klidný spánek a harmonizuje prostor. Velikost bílého náramku: cca 18cm,pokud si přejete jinou velikost napište rozměr prosím do poznámky k objednávce, náramek Vám na přání upravím. Velikost černého náramku: cca 20cm, pokud si přejete jinou velikost napište rozměr prosím do poznámky k objednávce, náramek Vám na přání upravím. Součástí je dárkové balení.

699,00 Kč

Náramek Odhodlání

Spojení Hematitu a Turmalínu propůjčuje náramku a tedy i svému nositeli rovnováhu a celkově posilující energii potřebnou pro zásadní rozhodnutí. Hematit pročišťuje dráhy meridiánů, podporuje proud energie a dodává rovnováhu. Přispívá k soustředění a zlepšuje paměť. Zlepšuje vztahy a partnerský soulad. Turmalín slouží k odstranění blokád v organismu jak mentálních, tak i fyzických. Pomáhá při ochraně před vlivem geopatogenních zón, elektrosmogu. Pomáhá pro klidný spánek a harmonizuje prostor. Velikost: cca 20cm, pokud si přejete jinou velikost napište rozměr prosím do poznámky k objednávce, náramek Vám na přání upravím. Součástí je dárkové balení.

389,00 Kč

Náramek Laskavost

Spojení Tygřího oka, Křišťálu a Růženínu propůjčuje náramku a tedy i svému nositeli schopnost s důvěrou se otevřít životu, lásce a všem krásným věcem, které přináší. Nezáleží na tom, kolikrát byl člověk raněn, vždy je důvod být znovu laskavým a vnímavým. Spojení minerálů přináší nositeli především sílu být laskavým nejprve k sobě samému. Přijmout se bezpodmínečně. Tygří oko chrání proti negativním myšlenkám, potlačuje deprese, strachy a dodává sílu odhodlat se ke změnám a novým začátkům. Přitahuje bohatství a štěstí. Křišťál je univerzální, nejúčinnější léčivý krystal. Přijímá energii, kterou očišťuje, zesiluje a harmonizuje. Povzbuzuje psychiku, jasnozřivost a dokáže zesílit účinky ostatních kamenů. Růženín je kámen nesobecké lásky. Otevírá srdce a smysly všem krásným věcem, které nás obklopují. Prohlubuje naši vnímavost k umění, které probouzí naší fantazii, tvořivost a inspiraci. Růženín nás provází jako strážný anděl. Chrání nás před vším špatným a hrubým. Prohlubuje meditaci, otevírá naše srdce nadsmyslové lásce. Velikost: cca 18cm, pokud si přejete jinou velikost napište rozměr prosím do poznámky k objednávce, náramek Vám na přání upravím. Součástí je dárkové balení.

389,00 Kč

Náramek Znovuzrození

Spojení Lávového kamene a Howlitu propůjčuje náramku a tedy i svému nositeli sílu změnit svůj život a dosáhnout vytoužených výsledků. Zdánlivé protiklady těchto kamenů průbojnost a klid spolu tvoří harmonický celek. Pomáhá poučit se z minulosti a začít žít přítomností. Láv ový kámen je ochranný kámen, navozuje pocit bezpečí, zvyšuje sebevědomí a prohlubuje spojení s přírodou. Je vhodným talismanem pro posílení odhodlání, při hledání změn v životě a k dosažení vytyčených cílů. Dodává vnitřní sílu, rozdmýchává vnitřní oheň a pomáhá být průbojnější. Howlit je symbolem harmonie a uvolnění, svému nositeli pomáhá najít klid a odpuštění. Má silné léčivé účinky, snižuje svalové napětí a pomáhá při shazování kil. Velikost: cca 18cm, pokud si přejete jinou velikost napište rozměr prosím do poznámky k objednávce, náramek Vám na přání upravím Součástí je dárkové balení.

389,00 Kč

Náramek Sebevědomí

Spojení Tygřího oka a Turmalínu propůjčuje náramku a tedy i svému nositeli ochranu před vnějšími vlivy a posiluje vnitřní sílu. Tygří oko chrání proti negativním myšlenkám, potlačuje deprese, strachy a dodává sílu odhodlat se ke změnám a novým začátkům. Přitahuje bohatství a štěstí. Turmalín slouží k odstranění blokád v organismu jak mentálních, tak i fyzických. Pomáhá při ochraně před vlivem geopatogenních zón, elektrosmogu. Pomáhá pro klidný spánek a harmonizuje prostor. Velikost: cca 18cm, pokud si přejete jinou velikost napište rozměr prosím do poznámky k objednávce, náramek Vám na přání upravím Součástí je dárkové balení.

389,00 Kč

Náramek Souznění

Spojení Hematitu, Turmalínu a Křišťálu propůjčuje náramku a tedy i svému nositeli rovnováhu a posilující energii. Hematit pročišťuje dráhy meridiánů, podporuje proud energie a dodává rovnováhu. Přispívá k soustředění a zlepšuje paměť. Zlepšuje vztahy a partnerský soulad. Turmalín slouží k odstranění blokád v organismu jak mentálních, tak i fyzických. Pomáhá při ochraně před vlivem geopatogenních zón, elektrosmogu. Pomáhá pro klidný spánek a harmonizuje prostor. Křišťál je univerzální, nejúčinnější léčivý krystal. Přijímá energii, kterou očišťuje, zesiluje a harmonizuje. Povzbuzuje psychiku, jasnozřivost a dokáže zesílit účinky ostatních kamenů. Velikost: cca 18cm, pokud si přejete jinou velikost napište rozměr prosím do poznámky k objednávce, náramek Vám na přání upravím Součástí je dárkové balení.

389,00 Kč

Náramek Vitalita

Spojení Tygřího oka a Křišťálu propůjčuje náramku a tedy i svému nositeli mimořádnou ochrannou schopnost. Plní funkci jakéhosi štítu, který odráží negativní vlivy, ale zároveň propouští a zesiluje ty pozitivní. Tygří oko chrání proti negativním myšlenkám, potlačuje deprese, strachy a dodává sílu odhodlat se ke změnám a novým začátkům. Přitahuje bohatství a štěstí. Křišťál je univerzální, nejúčinnější léčivý krystal. Přijímá energii, kterou očišťuje, zesiluje a harmonizuje. Povzbuzuje psychiku, jasnozřivost a dokáže zesílit účinky ostatních kamenů. Velikost: cca 18cm, pokud si přejete jinou velikost napište rozměr prosím do poznámky k objednávce, náramek Vám na přání upravím Součástí je dárkové balení.

389,00 Kč

    Jak vzniká náramek a komu pomáhá?

    Nejdříve pro Vás pečlivě vybereme korálky z minerálů, ozdobné díly a vše sladíme a zkombinujeme dohromady.

    Poté přichází na řadu samotné navlékání jednotlivých prvků a to vše pod dohledem kocourka Čertíka. Vždy kombinujeme minerály tak, aby jejich účinky spolu ladily a jednotlivé minerály násobili své pozitivní účinky.

    Náramek vložíme do dárkové krabičky a poté už putuje k Vám, aby mohl dělat radost novému majiteli.

    Zakoupením produktů od nás podpoříte kočičí smečku, která u nás v kočičí kavárně Čičik café našla trvalý, milující domov. Děkujeme.